top of page
DSC01212.JPG

BLOG YAZISI

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

Saç Ekimiyle Ekilen Saçlar, Soğuk Havadan Etkilenir mi?

Soğuk havalar, saç ekimi ile ekilen saçlara zarar verir mi? Kar yağışının ekilen saçlara herhangi bir olumsuz etkisi var mıdır? Hava şartları, ekilen saçlara zarar verir mi?


Soğuk hava şartları saç ekiminde ekilen saçları etkiler mi?

Saç ekimi operasyonundaki saçlar, soğuk hava etkilerinden etkilenebilir. Ancak bu etkilenme seviyesi, doğal saçlarla kıyaslandığında çok daha azdır. Soğuk hava, saçların kırılmasına, dökülmesine veya çatlamasına neden olabilir. Ancak saç ekimi operasyonundaki saçlar, doğal saçlarınızdan daha bütünlüklü ve sağlamdır ve bu nedenle soğuk hava etkilerinden daha az etkilenir.


Diğer olumsuz hava şartları, ekilen saçlara bir zarar verir mi?

Ek olarak, saç ekimi operasyonundaki saçlar, doğal saçlar gibi güneş, rüzgar, yağmur ve diğer hava şartlarına karşı da dayanıklıdır. Ancak soğuk hava ve diğer olumuz hava şartlarından korunmak için uygun bir şapka giymeniz ve saçlarınıza iyi bir bakım yapmanız önerilir.


Olumsuz hava şartlarından ekilen saçlarımı nasıl koruyabilirim?

Sonuç olarak, saç ekimi operasyonundaki saçlar, doğal saçlarla kıyaslandığında soğuk hava etkilerinden daha az etkilenir. Ancak hala uygun bir şapka giymeniz ve saçlarınıza iyi bir bakım yapmanız gerektiği unutulmamalıdır.


Bize Danışın

20.000’den fazla başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş Ahmet Bayram ve uzman ekibi, Esteinnova olarak İsveç, Norveç ve şimdi Türkiyede’de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz etkenler kafanızı karıştırmasın. Tam bu noktada Esteinnova olarak devreye giriyoruz. Sizlerden alınabilecek maksimum greft sayısına göre işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saç ekimi uzmanlarımız saçlarınızı en ince ayrıntına kadar inceliyor ve sizlere en uygun tedaviyi sunuyor.


Saç ekimine uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve size en uygun fiyatlarla sunabileceğimiz saç ekimi paketlerimizin detaylarını öğrenmek için bizlere kurumsal telefon hattımızdan ya da Whatsapp başvuru hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.. Online olarak ücretsiz saç analizinizi gerçekleştirmek için buraya tıklayın.


Comments


bottom of page