top of page

Saç Ekimi Yöntemleri> Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi Nedir?

Tıraşsız saç ekimi, baş bölgesinde yer yer dökülmeler meydana gelen ya da seyrek olan bölgelere uygulanan bir saç ekimi yöntemidir. Bu yöntemde ekim yapılacak bölgede herhangi bir tıraşlama işlemi gerçekleşmez.

Tıraşsız Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Tıraşsız saç ekimi operasyonu geçiren hastalar, eski saçlarını estetik açıdan koruyabilir. Bu yöntemde genellikle seyrek olan bölgelere sınırlı sayıda greft ekimi yapıldığı için iyileşme süreci diğer yöntemlere göre daha kısa olur. Aynı zamanda kabuklanan bölge, eski saçlarınızın altında kalacağı için estetik açıdan daha güzel bir iyileşme dönemi geçirebilirsiniz.

Bize Danışın

20.000’den fazla başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş Ahmet Bayram ve uzman ekibi, Esteinnova olarak İsveç, Norveç ve şimdi Türkiyede’de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz etkenler kafanızı karıştırmasın. Tam bu noktada Esteinnova olarak devreye giriyoruz. Sizlerden alınabilecek maksimum greft sayısına göre işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saç ekimi uzmanlarımız saçlarınızı en ince ayrıntına kadar inceliyor ve sizlere en uygun tedaviyi sunuyor.

Saç ekimine uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve size en uygun fiyatlarla sunabileceğimiz saç ekimi paketlerimizin detaylarını öğrenmek için bizlere kurumsal telefon hattımızdan ya da Whatsapp başvuru hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.. Online olarak ücretsiz saç analizinizi gerçekleştirmek için buraya tıklayın.

IMG_3168_edited.jpg
DSC01212.JPG

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
YÖNTEMİ

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

bottom of page