top of page

Saç Ekimi Yöntemleri> DHI Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi Nedir?

DHI Saç Ekimi (Direct Hair Implantation) halk arasında bilinen ismi ile "Doğrudan Saç Ekimi" dir.

DHI Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

DHI Saç Ekimi, “implanter pen(medikal kalem)” olarak adlandırılan cihaz kullanılarak gerçekleştirilen gelişmiş saç ekimi yöntemlerinden birisidir. Bu yöntemde medikal kalem sayesinde greftler toplanır, ardından yine bu kalem vasıtasıyla  alınan saçlar cilde kesi ve kanal açılmadan direkt olarak yerleştirilir.

DHI tekniği ile saç ekimi uzun yıllardır bilinen ve uygulanan bir teknik olmasına rağmen son yıllarda popülerliğinin artmasının en önemli nedeni, kesi olmaksızın yapılan iki aşamalı bir yöntem olmasıdır. Diğer saç ekimi tekniklerinde greft toplama, kanal açma ve greft ekimi olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilen saç ekim işlemleri, DHI tekniği ile greft toplama ve greft ekimi olmak üzere iki  aşama ile gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem, saçlı alanlardaki ekimlerde var olan saçlara zarar vermemek için daha çok kullanılmaktadır.

IMG_3168_edited.jpg
DSC01212.JPG

DHI SAÇ EKİMİ
YÖNTEMİ

Rebranding

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

Hastane Avlusu

SAÇ EKİMİ ÖNCESİ

Esteinnova'da Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapıyoruz?

Saç Ekimi Operasyonuna Geçmeden Önce Hastalarımızın Ekim Bölgelerini İnceleyerek Greft Sayısını Belirliyoruz. Ekibimizin Gerçekleştirdiği Analiz Sonrasında Saç Ekimi Operasyonuna Başlıyoruz.

Adsız (300 x 500 px) (500 x 700 px) (500 x 300 px).png
foto_1 (4).jpg
foto_1 (13).jpg
bottom of page