top of page
DSC01212.JPG

BLOG YAZISI

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

Saç Ekiminde Ağrısız Anestezi Yöntemi

Ağrısız Anestezi Nedir? Saç Ekiminden Önce Ağrısız Anestezi Nasıl Uygulanır? Saç Ekiminde Ağrısız Anestezi Yöntemi ile Hasta Nasıl Uyuşturulur? Ağrısız Anestezi Yöntemi Etkili Midir? Ağrısız Saç Ekimi Var Mıdır?

Esteinnova Uluslararası Saç Ekim Merkezi olarak özellikle iğne korkusu olan hastalarımıza uyguladığımız yöntem, ağrısız anestezidir. Bu yöntemde, lokal anestezik ilaçlar, basınç yöntemiyle kafa derisi altına enjekte edilir.


Ağrısız saç ekimi, hastanın yaklaşık 8-10 saat süren saç ekimi operasyonu süresince herhangi bir ağrı hissetmemesi amacıyla gerçekleştirilmektedir. İğneli anestezi yöntemiyle etki olarak hiçbir farkı bulunmayan bu yöntem, genellikle iğne korkusu bulunan kişilerde uygulanmaktadır. Uyuşturma etkisi ve süresi normal anestezi yöntemiyle aynıdır.


Bu yöntemde, kafa derisine iğne yapmak yerine; lokal anestezik ilaçlar deri bölgesine basınç yoluyla enjekte edilir ve herhangi bir ağrı hissetmeden uygulanır. Bu yöntem ile kişiler, daha rahat ve konforlu bir şekilde saç ekimi operasyonunu geçirebilirler. Ağrısız anestezi yöntemi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Bize Danışın

20.000’den fazla başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş Ahmet Bayram ve uzman ekibi, Esteinnova olarak İsveç, Norveç ve şimdi Türkiyede’de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz etkenler kafanızı karıştırmasın. Tam bu noktada Esteinnova olarak devreye giriyoruz. Sizlerden alınabilecek maksimum greft sayısına göre işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saç ekimi uzmanlarımız saçlarınızı en ince ayrıntına kadar inceliyor ve sizlere en uygun tedaviyi sunuyor.


Saç ekimine uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve size en uygun fiyatlarla sunabileceğimiz saç ekimi paketlerimizin detaylarını öğrenmek için bizlere kurumsal telefon hattımızdan

ya da Whatsapp başvuru hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.. Online olarak ücretsiz saç analizinizi gerçekleştirmek için buraya tıklayın.

bottom of page