top of page
saç ekimi fiyatları

2022 yılında saç ekimi fiyatları nelerdir? Saç ekimi fiyatları neye göre belirlenir? Kök sayısına göre saç ekimi fiyatı vermek doğru mudur? Saç ekimi fiyatlarının farklı olması neden kaynaklanır?

Sizler de farketmişsinizdir ki Türkiye, kur avantajının da etkisiyle dünyanın estetik merkezi olma yolunda büyük bir yol katetmiştir. Alanında uzman olmayan ve yeterli tecrübeye sahip olmayan kişilerin bu sektöre ticari kaygıyla yaklaşması, saç ekimi fiyatlarındaki bu farklılıkların en önemli sebebidir.

Saç ekimi hakkında araştırma yaparken önceliğiniz fiyat değil, tecrübe ve sonuç odaklı olmalıdır. Unutmayınız ki estetik bir müdahale hayatınızın sonuna kadar sizin imajınızı ve özgüveninizi belirler. Bazı saç ekimi sonuçlarını incelediğinizde kötü sonuçlar olduğunu görebilirsiniz. Özellikle saç ekiminden önce alın çizgisinin yanlış ve özensiz çizilmesi, kötü sonucu doğuran en büyük etkenlerden biridir. Bir diğer etken ise operasyon sonrası sürecin takip edilmemesidir.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm etkenlerin birleşme noktası tecrübe eksikliği ve ticari kaygı gözeterek işlem yapılmasıdır.

Bize Danışın

20.000’den fazla başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş Ahmet Bayram ve uzman ekibi, Esteinnova olarak İsveç, Norveç ve şimdi Türkiyede’de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz etkenler kafanızı karıştırmasın. Tam bu noktada Esteinnova olarak devreye giriyoruz. Sizlerden alınabilecek maksimum greft sayısına göre işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saç ekimi uzmanlarımız saçlarınızı en ince ayrıntına kadar inceliyor ve sizlere en uygun tedaviyi sunuyor.

Saç ekimine uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve size en uygun fiyatlarla sunabileceğimiz saç ekimi paketlerimizin detaylarını öğrenmek için bizlere kurumsal telefon hattımızdan ya da Whatsapp başvuru hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.. Online olarak ücretsiz saç analizinizi gerçekleştirmek için buraya tıklayın.

Operasyon Süresi

6-10 Saat

Tedavi Süresi

3 Gün

Kullanılan Teknikler

Choi/DHI ve Safir Fue

Başarılı Operasyon

25.000+

DSC01212.JPG

SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

Hastane Avlusu

SAÇ EKİMİ ÖNCESİ

Esteinnova'da Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapıyoruz?

Saç Ekimi Operasyonuna Geçmeden Önce Hastalarımızın Ekim Bölgelerini İnceleyerek Greft Sayısını Belirliyoruz. Ekibimizin Gerçekleştirdiği Analiz Sonrasında Saç Ekimi Operasyonuna Başlıyoruz.

Esteinnova Ön Saç Çizgisi Çizimi
Esteinnova Saç Ekimi Operasyonu Ahmet Bayram
Esteinnova Saç Ekimi
bottom of page