top of page
foto_1 (9).jpg

Sakal Ekimi Hakkında

Son yıllarda sakal, erkekler için saç ekimi kadar öncelik kazanmış, estetik görünüm açısından  öne çıkan  tercihler arasında ilk sıraları almıştır.

 

Sakal problemleri doğuştan olabildiği gibi; sağlıksız beslenme, stres, hormonal rahatsızlıklar, deri hastalıkları, genetik faktörler, kaza-yara-yanık gibi nedenlere bağlı olarakta gelişebilir.

Sakal Ekimi İşlemi

Sakal ekimi, yirmili yaşlardan itibaren uygun koşullarda iyi bir planlama dahilinde sakal sıklığı değerlendirilerek, bölgesel(seyrek olan bölgelere takviye yapılması) veya  ihtiyaç olan tüm alanlara uygulanabilir.

Sakal ekimi işlemi lokal anestezi eşliğinde yapıldığından herhangi bir acı hissedilmesi söz konusu değildir. Sakal ekimi işleminde de saç ekiminde  olduğu gibi ağırlıkla FUE tekniği kullanılır.  İşlem, dökülme özelliği olmayan bölgelerden alınan kıl köklerinin sakal bölgesine ekilmesi şeklinde gerçekleştirilir.

Operasyon Süresi

6-10 Saat

Tedavi Süresi

3 Gün

Kullanılan Teknikler

Choi/DHI ve Safir Fue

Başarılı Operasyon

25.000+

DSC01212.JPG

SAKAL EKİMİ
YÖNTEMİ

Saç Ekiminde 15 yıllık deneyime sahip uzman kadro, İsveç ve Norveç'ten sonra  şimdi Türkiye'de.

Hastane Avlusu

SAÇ EKİMİ ÖNCESİ

Esteinnova'da Saç Ekimi Öncesinde Neler Yapıyoruz?

Saç Ekimi Operasyonuna Geçmeden Önce Hastalarımızın Ekim Bölgelerini İnceleyerek Greft Sayısını Belirliyoruz. Ekibimizin Gerçekleştirdiği Analiz Sonrasında Saç Ekimi Operasyonuna Başlıyoruz.

Adsız (300 x 500 px) (500 x 700 px) (500 x 300 px).png
foto_1 (4).jpg
foto_1 (13).jpg
bottom of page